«Країна казкова, країна книжкова»

09 октября 2012, 13:21
Regular_t9_

Казки люблять всі – і діти, і дорослі, адже вони лікують душу. Не лише приносять естетичне задоволення, а й змушують нас замислитися над проблемами реального життя – вибором друзів, поведінки, правильного рішення. Люди інтуїтивно тягнуться до казки, шукають у ній прихований зміст, щоб заново відкрити в собі те, що вже відомо, але сховано в глибині серця.

У жовтні проходить Міжнародний місячник шкільних бібліотек. Саме в цей місячник стало традицією проводити колективні заходи, які стимулюють читання, відродження і розвиток інтереса до книги.

1 жовтня працівники бібліотеки-філії №2 разом з бібліотеками шкіл №42, №84, №7 провели колективне свято «Країна казкова, країна книжкова». Мета цього заходу – зацікавити учнів та їхніх батьків книгою, читанням. Діти разом із батьками вирушили в мандрівку до вражаючої країни казок, запитань та відповідей.

Протягом дня була проведена низка заходів для дітей і батьків: гра «Кошик чарівних історій», бліц-турнір «Знавці казок», вікторина «Всією сім’єю в країну «Казкарію».

Ці заходи допомагають об’єднати сім’ю, цікаво провести час і залучити до читання дітей і батьків.

На главную